RoadCycling.cz

Web RoadCycling.cz vznikl v roce 2007 a od té doby přináší nejaktuálnější informace z dění především v silniční cyklistice – světové i domácí. Jeho duchovním otcem je bývalý závodník Libor Matějka, který ve spolupráci se synem Markem přinesl za devět let existence téměř 9 tisíc článků. Redaktoři nechybí na spoustě tuzemských závodů a monitorují společně s fotografem Pepou Vaisharem i live dění v pelotonu.

V roce 2016 převzala web společnost RoadCycling CZ s.r.o. pod vedením Simony Davídkové, dlouholeté mezinárodní rozhodčí UCI v silniční cyklistice. Web byl rozšířen o kategorii mimosilničních disciplín, technickou zónu, zábavu a cestování, dále sekci LIVEreportů, kde čtenáři kromě live fotoreportáží letos narazí i na živé moderované přenosy z některých závodů. Nově zde čtenáři také naleznou historické okénko, které vzniklo ve spolupráci s legendárním komentátorem cyklistických závodů Jindrou Pulmanem. K dispozici také bude katalog cyklistických a sportovních firem.

Přínosem pro čtenáře je i partnerské propojení s dalšími cyklistickými weby a to ElectricBikeAc­tion.cz a BikePacking.cz, tedy s webem o elektrických kolech, nejrozvíjenějším cyklo oborem současné doby, a webem o „tlustých“ pláštích.

Pro rok 2016 se RoadCycling.cz stal exkluzivním mediálním partnerem unikátního silničního závodu Star Race, který se zrodil v hlavě bývalého vicemistra světa z roku 1994 Milana Dvorščíka. Více informací a možnost přihlášení zájemci naleznou v sekci Star Race.

Děkujeme za podporu!

Váš RoadCycling.cz

Kontakty

Jaroslav Malý
Ředtel závodu
Tel.777 323 059
Email: Jmaly@lawi.cz

Radek Beneš
Velitel trati
Tel: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Viktor Gorog
Sekretář,webmaster
Tel:732 294 360